Кабінет міністрів розглядає можливість розв’язати проблему відсутності зарядних станцій для електрокарів на державних трасах України за допомогою спеціальної програми.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час бесіди з представником Кабміну у Верховній Раді Василем Моканом, передає Уніан.

«У нас йдуть робочі групи з «Укренерго», з НКРЕКП, з найбільшими мережами АЗС. Частина мереж вже будують при своїх АЗС високошвидкісні зарядні пристрої. А по частині ми зараз напрацьовуємо державну програму, можливо, залучимо до неї європейських партнерів і Європейський банк реконструкції та розвитку, щоб кожні 50-100 кілометрів були АЗС, при яких будуть високошвидкісні зарядні станції, і вони фактично дозволять нарешті розв’язати цю проблему», – сказав Криклій.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури спільно з бізнесом та громадськістю розробляють стратегію розвитку в Україні автомобільної промисловості, яка передбачатиме впровадження стимулів для вітчизняного виробництва електрокарів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я