Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланові перевірки телеканалів “NewsOne”, “112 Україна” та “Z ZIK” через трансляцію зустрічі народного депутата від партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука з президентом Росії Володимиром Путіним, яка відбулася у Москві.

Про це повідомив регулятор на своєму сайті.

“В ефірі телеканалу “NEWSONE” 6 – 8 жовтня цього року зафіксовано 3 трансляції передачі “Newstime”з “повною” версією цієї зустрічі і ще 11 трансляцій передачі “Newstime”, де показували фрагменти зустрічі з редакційним коментарем телеканалу. Загальний хронометраж усіх передач становив 1 годину 30 хвилин. Темою обговорення стали налагодження взаємовідносин Російської Федерації з Україною, постачання російської вакцини від СОVID-19 “Супутник V” в Україну та святкування 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні”, — мовиться у повідомленні.

Ту саму зустріч на телеканалі “112 Україна” транслювали також 6–8 жовтня у передачі під назвою “Важливо” (загалом — 23 рази із хронометражем 3 години 25 хвилин).

6–7 жовтня на телеканалі “Z ZIK” було зафіксовано два включення в передачі “Деталі дня” і дві трансляції в рубриці “У нас багато новин”. Загальний хронометраж усіх передач становив 57 хвилин. Вони також стосувалися зустрічі, що відбулася в Москві.

У Нацраді нагадали, що Володимир Путін займає посаду, яку “можна віднести до органу держави-агресора”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я