Російського опозиціонера Олексія Навального отруїли новим небезпечнішим типом “Новічка”, від якого він мав померти в літаку.

Про це пише німецька газета Die Zeit з посиланням на неназвані джерела.

За даними видання, операцію з використанням новітньої отрути могли провести тільки спецслужби Росії. Його просто не змогли б синтезувати звичайні злочинці, а така серйозна операція будь-якої іноземної спецслужби на території РФ є “немислимою” в умовах того, що за російським опозиціонером постійно ведеться стеження.

“Це залишає тільки один правдоподібний висновок: саме Кремль віддав наказ прибрати з дороги небажаного політика”, ― йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що про отруєння “Новічком” свідчать результати аналізів, проведені Інститутом фармакології і токсикології Збройних сил Німеччини. За задумом отруйників, Навальний мав померти в літаку, але залишився в живих тільки завдяки тому, що пілот одразу ж прийняв рішення посадити літак, і лікарям, які оперативно вкололи йому атропін.

За даними газети, учені знайшли сліди отрути на пляшці води, з якої пив політик. Крім того, Німеччина припускає, що отруту могли нанести на поверхню чашки, з якої політик пив чай, або ж отрутою побризкали в уже готовий чай.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я