У Києві влада налаштована відновити навчання у школах з 25 січня.

Про це повідомив мер Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

За його словами, вони неодноразово звертався до Кабміну з проханням відновити звичне навчання у школах для дітей молодших класів.

 «Враховуючи, що суворий карантин завершується наприкінці тижня, уряд має ухвалити рішення, як далі вчитимуться школярі. Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. До звичного навчального процесу повернеться початкова школа – з першого до четвертого класу», – зазначив Кличко.

Також мер Києва уточнив, що за парти повинні повернутись і школярі старшиих класів, особливо випускних.

Окрім того Кличко повідомив, що механізм змін до навчального процесу у столиці відпрацьований. У випадку погіршення епідеміологічної ситуації буде застосована змішана система навчання – на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів.

«Міська влада, як і до оголошення локдауну, відповідально ставиться до карантинних обмежень. І буде ухвалювати рішення про припинення навчання в окремих класах та школах, виходячи із ситуації із захворюваністю», – повідомив мер.

Садочки продовжують працювати у звичайному режимі, окрім тих, де були виявлені випадки захворювання на коронавірус.

Напередодні повідомлялося, що після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я