Заступник віцепрем’єр-міністра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського Віталій Немілостивий визнав свою провину у порушенні правил дорожнього руху (ПДР).

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі ТСН.

“Я дійсно скоїв адміністративне правопорушення. Воно не сумісне, мабуть, із займаною посадою і це правильно, якщо сьогодні суспільство до таких дій ставиться скажімо так “прискіпливо”.. Я їхав, мене зупинили, я представився, дав свої документи, сказав, що я винен одразу, не виходячи з авто. Співробітники поліції взяли мої документи і пішли сіли у себе в автівці. Певний час їх не було. Хоча, на мій погляд, якщо вже так, то за законом вони повинні були діяти іншим чином: зупинити, одразу свідків і т.д. Але це їх справа, нехай вони з собою самі розбираються. Я дійсно порушив правила, я цього не заперечував. Але я дивлюся час минає, нічого не відбувається, тому вирішив віддати документи, вони вже й так у них були, я вже їм представився, визнав, що винен, вирішив віддати ключі і піти додому…”, – пояснив він.

Також Немілостивий каже, що мовляв співробітники поліції “чіпляли його за рукава”.

Раніше ЗМІ оприлюднили відео, на якому зафіксована бесіда заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого з представниками патрульної поліції. Правоохоронці зупинили авто чиновника, після чого встановили, що той перебуває за кермом у нетверезому стані. На законні вимоги поліцейських Немілостівий реагував агресивно та намагався піти з місця події. На відео також зафіксована штовханина між чиновником та правоохоронцями.

Після цього Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 21 січня схвалив проект розпорядження про звільнення з посади заступника Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я