Знімальну групу з Великої Британії вже кілька разів затримували.

Про це повідомив радник лідера білоруської опозиції Світлани Тіхановської у міжнародних справах Франак Вячорка у Telegram.

Американський відеосервіс Netflix знімає документальний фільм про нову хвилю політичних протестів в Білорусі, які почалися та досі тривають після президентських виборів 9 серпня.

“Вже два місяці британська знімальна група знімає документальний фільм або серіал про білоруське повстання, який має вийти на Netflix. Герої — демонстранти, Координаційна рада та Світлана Тіхановська. Зйомки проходять у Мінську, а також у Києві та Вільнюсі. Членів знімальної групи вже навіть затримували”, — написав Вячорка.

Простести в Білорусі тривають з початку серпня через вибори президента. За попередніми результатами, Олександр Лукашенко здобув понад 80%, а кандидатка від опозиції Світлана Тіхановська — близько 10%. Проте вона відмовилася визнавати офіційні результати виборів і закликала людей протестувати. У різних містах країни розпочалися протести, які влада жорстоко придушує, застосовуючи водомети, світло-шумові гранати та гумові кулі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я