Мін’юст зареєстрував заборонену «трійку» телеканалів Медведчука як «Медіахолдинг «Новини», але по ліцензію на мовлення той до Нацради ще не звертався.

Про це повідомили на запит Укрінформу у прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

У прес-службі зазначили, що державна реєстрація юридичних осіб проводиться державним реєстратором за місцезнаходженням юридичної особи (стаття 5 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»), і підтвердили, що ТОВ «Медіахолдинг «Новини» зареєстровано 18.02.2021 року у Міністерстві юстиції під ідентифікаційним кодом юридичної особи 44090465.

«Створена юридична особа ТОВ «Медіахолдинг «Новини» може звернутися до Національної ради із заявою про видачу ліцензії на мовлення, подана заява має відповідати всім вимогам Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та супроводжуватися відповідними документами», – повідомили в Нацраді.

Водночас зауважили, що Національна рада може відмовити у видачі ліцензії заявнику, якщо документи не відповідатимуть всім нормам закону (статті 30 цього закону). А також зазначили, що ліцензії на мовлення, що пов’язане з використанням радіочастотного ресурсу, а також мовлення на вільних каналах багатоканальних мереж видаються за результатами відкритих конкурсів.

Нагадаємо, Медіахолдинг «Новини» з каналами Віктора Медведчука, який потрапив під санкції Ради національної безпеки та оборони, створив нове ТОВ з такою ж назвою. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я