Завдяки розвитку інфраструктури, туристична галузь в Черкаській області має змогу стрімко розвиватися. А кількість відвідувачів регіону має збільшитись удвічі – до 2 мільйонів.

Про це заявив очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко, передає прес-служба відомства.

«За програмою #Велике_булівництво торік було збудовано багато доріг– цьогоріч, сподіваюся, буде не менше, а, можливо, навіть більше, – зазначив О.Скічко. Завдяки цьому, Черкаська область, яка має великий внутрішньо туристичний потенціал, може збільшити притік туристів удвічі – до 2 млн», – наголосив очільник Черкаської ОДА.

За словами О. Скічка, вже є інвестори для розвитку внутрішнього туризму. А це створення додаткових робочих місць, податки, які йтимуть на розвиток громади, популяризація пам’яток та їх збереження.

«Гроші в інвесторів є, нам же треба створити всі умови, аби вони захотіли вкласти їх саме в Черкащину», – наголосив він. – Кожна місцевість нашої області може бути унікальною та цікавою для відвідин туристами. Треба захотіти їх представити назагал. Це і робота територіальних громад. На сьогодні у нас є реальна можливість збільшити потік туристів. За 200 кілометрів від нас столиця, де проживає більше 5 мільйонів осіб. 10% із них щорічно мають бути тут. І це лише з Києва, не кажучи про інші області.

Зі свого боку очільник Черкащини готовий популяризувати свою область всюди: на форумах, зустрічах, торгово-промисловій палаті. 

Нагадаємо, Олександр Скічко назвав пріоритетні завдання в межах програми Президента України «Велике будівництво».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я