Один із затриманих під час сутичок під телеканалом “НАШ” погрожує здійснити самогубство. Чоловік виліз на вікно відділку поліції та погрожує стрибнути вниз, якщо його спробують зняти.

На відео, яке поширили у соцмережах, чути, що чоловік вимагає, аби на місце прибув міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Я вимагаю, аби Аваков з’явився прямо сюди. Я вимагаю, аби тут з’явилися всі телеканали. Щоб вони транслювали мої вимоги. Я вимагаю, щоб закрили телеканал “НАШ”. Я вимагаю, щоб всі проросійські телеканали були закриті”, – сказав чоловік.

У поліції не розповіли, хто цей громадянин, який погрожує самогубством.

“Це один із затриманих під телеканалом”, – сказали РБК-Україна в поліції.

Нагадаємо, сьогодні під телеканалом “НАШ” у Києві протестували з вимогою його закриття. Під час акції сталися сутички між учасниками та правоохоронцями. В результаті було затримано чотирьох мітингувальників.

Крім того, протестувальники перекрили вулицю, де розташований телеканал “НАШ”.

Правоохоронці затримали чотирьох учасників сьогоднішніх сутичок під телеканалом «НАШ» у Києві. Поліція продовжує забезпечувати правопорядок поблизу приміщення телеканалу.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ в Telegram-каналі.

Як стверджують у міністерстві, окремі учасники акції біля телеканалу не відреагували на вимоги та попередження правоохоронців та “вдалися до протиправних дій”.

“У результаті чотирьох учасників доставили до територіального управління поліції. Наразі ситуація біля телеканалу спокійна. Робота телеканалу не блокується”, – сказали в МВС.

Зараз правоохоронці проводять з учасниками акції протесту превентивні роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я