Європейський радіомовний союз спільно з голландськими телекомпаніями та організаторами конкурсу NPO, NOS і AVATROS прийняли рішення про формат проведення міжнародного конкурсу Євробачення 2021.

Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці конкурсу “Євробачення-Україна” в Facebook.

Наголошується, що у 2021 році конкурс буде проводитися за планом “В”. В сценарії цього плану кількість людей в кожній делегації зменшилася у порівнянні з попередніми роками. Чисельність журналістів, які одночасно зможуть відвідати подію обмежена до 500 осіб. Однак ще 1000 представників ЗМІ будуть висвітлювати шоу в новому інтернет-прес-центрі.

На цей момент питання про глядачів на репетиціях і головних шоу, а також про громадські заходи у Роттердамі, ще обговорюється.

“Дух і традиція Євробачення полягає в об’єднанні Європи на одній сцені, і ми все ще твердо налаштовані добитися цього в Роттердамі в травні. Ми рухаємося вперед з нашими планами створити безпечний конкурс пісні” Євробачення”, де всі артисти будуть виступати наживо. Але здоров’я і безпека всіх, хто бере участь у конкурсі – є нашим пріоритетом”, – зазначив виконавчий директор “Євробачення” Мартін Остердал.

Всім закордонним виконавцям пісенного конкурсу рекомендується побути на карантині протягом 5 днів перед вильотом в Нідерланди. За 72 години до польоту вони повинні надати негативний тест на COVID-19.

Всі делегації в Нідерландах змушені будуть залишатися у своїх готелях, за винятком тих моментів, коли вони поїдуть в Ahoy Arena на репетиції, живі шоу та інші заходи, пов’язані з програмою. Всі, хто буде працювати на сцені, включаючи персонал і пресу, будуть регулярно тестувати в спеціальному приміщенні.

“Наша мета зрозуміла: запобігти передачі вірусу під час події. У разі, коли у кого-небудь знайдуть позитивний результат тесту на COVID-19, набуде чинності наш протокол ізоляції. Якщо учасник не зможе виступити в прямому ефірі, буде використано резервний запис”, – пояснив виконавчий продюсер шоу Сієтсе Баккер.

Нагадаємо, що Євробачення 2021 проведуть у Роттердамі в Нідерландах: півфінали відбудуться 18 та 20 травня, а фінал буде 22 травня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я