Держава і надалі шукатиме механізми та засоби для того, щоб педагоги відчули престиж своєї професії, а молодь хотіла йти працювати до навчальних закладів, заявив президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

“Я впевнений, що основою будь-якої успішної школи є насамперед вчителі. І цього року ми підвищили заробітні плати для педагогів. Але хочу наголосити: зупинятися на цьому не можемо. Ми маємо й надалі шукати механізми та засоби для того, щоб педагоги відчули престиж своєї професії не просто на словах, а щоб молодь хотіла йти працювати до навчальних закладів”, – зазначив глава держави під час партнерського форуму “Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями” у вівторок.

Водночас він наголосив, що влада України має намір змінити підхід, коли увагу на сферу освіти звертали за залишковим принципом.

“Ми ремонтуємо і будуємо дитячі садки у всій країні. Я хочу, щоб у батьків не виникало питання, як влаштувати дитину до найближчого дитячого садочка. Крім доступності, дуже важливим завданням уряду є мотивація, а саме фінансова для всіх працівників дошкільної освіти. Також ми будуємо і відновлюємо сучасні школи в кожному регіоні України, цей процес продовжуватиметься”, – сказав Зеленський.

При цьому він зазначив, що кожна українська школа повинна мати сучасну матеріально-технічну базу, якісного здорове харчування, доступ до інтернету, а також можливості для заняття учнів спортом та інклюзивної освіти.

Нагадаємо, на зарплати педагогам передбачили майже 100 мільярдів гривень у 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я