Пенсіонери, які проживають в окупованих районах Донбасу і не мають можливості перетнути лінію розмежування через карантин, зможуть отримувати пенсії навіть після прострочення карток “Ощадбанку”.

Про це повідомив віце-прем’єр з питань реінтеграції Олексій Резніков в ефірі каналу “Україна 24”.

Зокрема, Резніков повідомив, що Кабмін зняв обмеження на 60 днів для карт банку до моменту повного закінчення карантину.

“Мало того, ми чітко написали в постанові уряду, що після завершення карантину ще два місяці в спокійному режимі люди зможуть провести верифікацію свого стану, що вони є пенсіонерами, підкреслюю, пенсіонерами, які є внутрішньо переміщеними особами”, – зазначив він.

За його словами, питання забезпечення пенсіями всіх, “хто свого часу дійсно чесно заробив цю пенсію, проживає на окупованих територіях і не з’явився в цей час” – це питання прийняття окремого рішення.

Чиновник додав, що “Ощадбанк” зробив повідомлення, що всі його карти, на яких відбувається накопичення, продовжують термін дії до 2021 року.

“Тобто пенсіонери, які не мають можливості перетнути КПВВ через карантин і не можуть отримати нову картку, можуть не переживати, всі їхні заощадження на цих картках залишаються”, – резюмував він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я