Екс-президент України, лідер партії “Євросолідарність” Петро Порошенко офіційно став власником телеканалу “Прямий”.

Про це Петро Порошенко заявив в ефірі телеканалу.

Відзначимо, що напередодні з’явилась інформація, що РНБО може ввести санкції проти формального бенефіціара каналу Макеєнка. І цей крок Петра Порошенка, не виключено, пов’язаний саме з цим.

Відомий юрист Портнов, за заявами якого раніше порушувалися кримінальні справи за схемами при покупці каналу, вже прокоментував цю новину в своєму телеграм-каналі:

«Влада дозволила Порошенку переоформити на себе телеканал «Прямий», який утримувався на вкрадені і відмиті в офшорах гроші. В рамках цієї справи за нашою заявою в Люксембурзі було заарештовано 32 мільйони євро організованої злочинної групи Порошенко-Макеєнко. Тепер головний державний і військовий злочинець легалізував угоду і в черговому кримінальному провадженні вийшов сухим з ​​води, з збереженими активами і врятованим майном», – заявив Портнов.

Пізніше Петро Порошенко розповів яскраві подробиці покупки власного телеканалу «Прямий», повідомляє телеграм-канал “Политика страны”.

За його словами, була інформація, що телеканал збираються закрити, що проти “Прямого” РНБО може рекомендувати ввести санкції.

«Вчора у мене була вечеря з однією з послів «Великої Сімки», і у мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел я отримав повідомлення – 19 числа проти пана Макеєнка будуть введені санкції, канал «Прямий» буде закритий. Я отримав 18 повідомлень. Частину з яких я показав послу», – сказав лідер «Євросолідарності».

За його словами, вранці в четвер йому подзвонив Макеєнко і попросив допомоги щодо захисту телеканалу.

«Два дні тому ми підписали угоду», – повідомив Порошенко.

Після чого запропонував Зеленському ввести санкції «проти терориста Порошенко», але порадив подивитися, чим «закінчив Янукович».

Загалом, чутки про санкції проти Макеєнка стали зручним приводом для Порошенка легалізувати своє володіння телеканалом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я