Очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко анонсував вирішення проблеми із Черкаським аеропортом.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Знаю, що є багато запитань щодо того, коли ж Черкаський аеропорт побачить крила літаків. Понад 100 млн грн. Більше чотирьох років розмов. Декілька кримінальних проваджень, а питання з мертвої точки ще донедавна ніяк не рухалося», – сказав О.Скічко.

За його словами, спеціально для того, щоб знайти оптимальний шлях виходу з ситуації і зрозуміти, як рухатися далі в проблемі роботи Черкаського аеропорту, була організована зустріч з усіма представниками, від кого залежить запуск аеропорту.

О. Скічко зауважив, що такого рівня наради, з залученням широкого кола спеціалістів, давно не було. Говорили без камер, лозунгів і звинувачень – із пошуком конструктиву.

«Питання з введенням в експлуатацію та сертифікацією аеропорту можна вирішити вже цього року і, вважаю, це треба робити. Проте це не означатиме повноцінного запуску та роботи аеропорту в Черкасах, бо ще є борги за ПДВ, Пенсійним фондом, земельним податком», – зауважив очільник області.

Він також додав, що для запуску в Черкасах пасажирських перевезень необхідна купівля додаткового обладнання, а це значні кошти – до 20 млн. Більше того, все одно аеропорт зможе працювати зі значними обмеженнями. А для того, щоб він приймав літаки класу Boeing, потрібна реконструкція «руліжки», світлосигнальної системи та перону – ще не один мільйон гривень.

«І в цих питаннях має бути чітка відповідь, як ми рухаємося далі: вкладаємо кошти чи ні? Найближчим часом, як і обіцяв, планую зробити прес-брифінг, на якому детально й обґрунтовано поясню, де ми опинилися, чому так сталося і як нам рухатися далі. Маніпуляцій і закидів багато, тому прошу відкинути в бік емоції і перейти до реальних справ», – резюмував О. Скічко.

На зустрічі були присутні представники обласної ради, керівник «Украероруху» Андрій Ярмак та представник «Державіаслужби» Григорій Голодняк, Голова постійної комісії з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської облради Олег Петренко, директор КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» Іван Далібожак, голова Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хом’яков, начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, директори та начальники управління всіх профільних департаментів в ОДА.

Нагадаємо, раніше очільник Черкаської області Олександр Скічко назвав пріоритетні завдання в межах програми Президента України «Велике будівництво».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я