Столична поліція спільно із військовослужбовцями Національної гвардії заступила на посилене чергування для забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення запланованих заходів, присвячених річниці трагічних подій на Майдані Незалежності.

Про це поінформував очільник столичної поліції Андрій Крищенко, повідомляє відділ комунікації поліції Києва, передає «Укрінформ».

Зокрема, до органів місцевої влади уже надійшло кілька повідомлень про проведення заходів у центральній частині Києва, тож поліцейські посилили заходи безпеки у місцях їх проведення.

«Для забезпечення порядку на всіх локаціях проведення заходів патрулюватимуть посилені наряди правоохоронців. До забезпечення правопорядку ми залучили представників усіх структурних підрозділів, в тому числі кінологів, вибухотехніків та поліцейських діалогу. Аби не допустити будь-яких правопорушень, поліцейські проводитимуть превентивні заходи, зокрема вибіркові перевірки речей і документів у громадян», – сказав начальник поліції Києва.

Крищенко уточнив, що усі заборонені предмети, виявлені у громадян під час перевірок, одразу вилучатимуться, а їх власникам надаватиметься правова оцінка.

З огляду на це, Крищенко закликав громадян із розумінням ставитися до дій правоохоронців, бо такі превентивні заходи спрямовані виключно для забезпечення публічної безпеки і правопорядку та щоб усі заплановані заходи пройшли спокійно.

Водночас у поліції закликали організаторів та учасників акцій дотримуватися норм чинного законодавства та карантинних обмежень і не порушувати громадський порядок.

У поліції поінформували, що у зв’язку із проведенням заходів окремими центральними вулицями може бути обмежений дорожній рух.

Нагадаємо, генеральний прокурор Ірина Венедіктова відзвітувала про підозри у 2020 році у справах Майдану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я