Державне бюро розслідувань здійснює досудове розслідування за фактом зловживання владою службових осіб ДП СЛП «Київоблагроліс» та 10 лісогосподарських підприємств, що входять до його складу, які провели незаконні порубки, що спричинили тяжкі наслідки в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Встановлено, що з 1 січня 2017 року по 1 квітня 2019 року посадовці систематично незаконно здійснювали рубки під виглядом формування і оздоровлення лісів. Внаслідок яких незаконно заготовили в агролісництвах зазначеного держпідприємства 174 729,52 куб. м деревини та надалі реалізували суб’єктам господарювання, чим завдали тяжких наслідків на суму понад 87 млн грн. При цьому суцільні санітарні рубки проведено без висновків з оцінки впливу на довкілля, що спричинило тяжкі наслідки для екологічного стану держави.

25 листопада 2020 року працівники ДБР провели обшуки за місцями роботи та мешкання фігурантів на території міста Києва та Київської області, в ході яких вилучено: електронні носії, мобільні телефони, фінансово-господарські документи, чернетки з інформацією, що підтверджує злочинну діяльність фігурантів. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру фігурантам кримінального провадження.

Попередня кваліфікація: незаконна порубка та зловживання владою, які спричинили тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 та ч. 2 ст. 364 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я