Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Міністром закордонних справ Турецької Республіки Мевлютом Чавушоглу та Міністром оборони Турецької Республіки Хулусі Акаром, повідомляє Урядовий Портал.

Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці, міжнародної політики та співробітництва у сфері оборони та безпеки. 

Глава Уряду підкреслив, що Турецька Республіка є надійним партнером України та відіграє важливу роль у системі збереження стабільності та безпеки в Чорноморському регіоні.

«Одним із пріоритетних напрямів українсько-турецької взаємодії має стати безпекова ситуація в Чорноморському регіоні. Адже саме стабільність і безпека є запорукою успішного розвитку ділових контактів і міжнародної торгівлі в цілому», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр висловив сподівання, що тематика деокупації АР Крим та Донбасу залишатиметься у фокусі уваги двосторонньої співпраці України й Туреччини. Він також подякував Турецькій Республіці за готовність взаємодіяти в межах Кримської платформи.

Під час зустрічі Денис Шмигаль наголосив, що одним з найважливіших питань порядку денного двосторонніх відносин України й Туреччини є завершення переговорів щодо укладення Угоди про вільну торгівлю.

«Впевнений, що збільшення річного товарообігу між нашими країнами щонайменше до 10 млрд доларів є хорошою метою для розширення нашого економічного співробітництва», — зазначив Глава Уряду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я