Поліція Вірменії затримала 69 учасників акції протесту проти прем’єр-міністра Нікола Пашиняна.

Про це інформують «Open News» з посиланням на  «Укрінформ».

«Поліція затримала 69 учасників організованого Рухом за порятунок Батьківщини мітингу протесту проти Нікола Пашиняна», – йдеться в повідомленні.

З ранку учасники акції непокори блокували виходи з будинку уряду. Застосувавши силу, поліція розчистила виїзд для автомобілів урядовців. Є постраждалі, в тому числі жінки.

З ранку вірменська опозиція зібралася біля будинку уряду в Єревані, щоб не допустити останнього в цьому році засідання уряду за участю Пашиняна.

Зазначається, що в Єревані в останні тижні проходять акції протесту, організовані 17-ма опозиційними партіями, а також діячами культури і представниками інтелігенції з вимогою відставки прем’єр-міністра Вірменії Пашиняна. Політиків і пересічних громадян обурило підписання 9 листопада Пашіняном з лідерами Росії та Азербайджану заяви про припинення бойових дій у Нагірному Карабасі.

Опозиційні партії наполягають на відставці глави уряду, а в перспективі – проведенні позачергових парламентських виборів, запропонувавши як тимчасового прем’єра відомого державного діяча Вазгена Манукяна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я