Національна електронна біржа і Міжнародний фонд “Імперія мистецтв” розпочинають спільний проєкт з продажу класичного українського живопису та предметів мистецтва через Prozorro.Продажі. Першими будуть виставлені “Хутір” Сергія Васильківського та “Дівчина в білому костюмі” Лазаря Воловика.

Про це повідомляється на сайті єдиної електронної торгової системи.

“На торги будуть виставлені картини відомих українських художників, які навіть в кризові часи не втрачають своєї вартості”, — коментує подію керуюча партнерка біржі Євгенія Божко.

Своєю чергою генеральний директор міжнародного фонду “Імперія Мистецтв” Юлія Коломієць, висловила переконання, що продаж через аукціон “Прозорро.Продажі” дозволить отримати справедливий дохід.

“Ми не просто так обрали електронні аукціони Prozorro.Продажі. Через цю систему уже реалізовано лотів на суму 30 млрд гривень, а участь у торгах взяли більше 22 000 чоловік. Крім того, ми бачимо, що саме у цій системі є гарна конкуренція, яка відповідно впливає на ціну продажу. Впевнені, що на прозорому аукціоні державного значення нам вдасться продати ці твори мистецтва за найкращою ціновою пропозицією”, — зазначила Юлія Коломієць.

Першими на торги будуть виставлені “Хутір” Сергія Васильківського 1883 року та “Дівчина в білому костюмі” Лазаря Воловика 1930 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я