Верховна Рада прийняла за основу законопроект, який передбачає внесення змін до деяких законодавчих актів щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю. За таке рішення проголосували 308 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Про це повідомляє «УНІАН».

Як зазначив з трибуни парламенту голова підкомітету автомобільного транспорту Комітету з питань транспорту та інфраструктури Ігор Негулевський, метою законопроекту є удосконалення здійснення габаритно-вагового контролю транспортних засобів, зокрема – встановлення прав та обов’язків вантажовідправника та вантажоодержувача.

“Збільшується розмір адміністративно-господарських штрафів за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм, передбачаються вимоги до товарно-транспортної накладної та законодавчо закріплені повноваження “Укртрансбезпеки” про стягнення в судовому порядку плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні під час здійснення габаритно-вагового контролю”, – сказав він.

Weigh Control System

Міністерство інфраструктури у партнерстві з Державною службою з безпеки на транспорті (“Укртрансбезпека”) та галузевим центром цифрововізації та кібербезпеки завершує впровадження єдиної електронної системи контролю зважування – Weigh Control System. За словами міністра Владислава Криклія, Міністерство інфраструктури найближчим часом анонсує велику реформу Державної служби з безпеки на транспорті.

Нагадаємо, у Раді пропонують нові послаблення для власників автомобілів на єврономерах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я