Наступний транш від МВФ Україна може отримати у кінці 2020 або на початку 2021 року, Україна досі не отримала транш через низку технічних проблем, які потрібно вирішити.

Про це в ефірі телеканалу “Україна-24” заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко.

За його словами, паузи у співпраці з МВФ немає, йде постійний робочий процес.

“Не можна все винести в публічну площину щодо переговорів. Але точно можна сказати, що ми не на паузі. Ми досі не отримали транш, тому що є ціла низка технічних проблем, які необхідно вирішити, в тому числі тих, що стосуються державного бюджету на наступний рік. Тому є велика увага до бюджету та корегувань, які в ньому робляться”, — пояснив Устенко.

“Що стосується іншої частини порядку денного, вона не має прямого економічного змісту, але впливає на можливість швидкого отримання спочатку місії від МВФ, а потім вже траншу — це зміни, які будуть щодо антикорупційних українських відомств. Там теж йде нормальний логічний процес”, — додав він.


Раніше заступник голови НБУ Дмитро Голуб заявив, що можливість отримати два транші від МВФ до кінця 2020 року втрачена, і треба намагатися отримати один, розуміючи, що він буде прив’язаний до прийняття держбюджету-2021.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я