У пенітенціарних установах на території Російської Федерації незаконно утримують 475 українців. У прокуратурі Автономної республіки Крим заявляють, що триває примусове переміщення засуджених та політичних в’язнів в РФ.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Facebоок.

З моменту окупації у 2014 році Російською Федерацією Кримського півострова порушення прав людини стали невід’ємною частиною об’єктивної реальності, набули системного та масового характеру.

«Задля колонізації півострова РФ переселила до Криму, за різними оцінками, від 172 000 до понад 500 000 росіян. Разом з тим, продовжується примусове переміщення засуджених та політичних в’язнів до Російської Федерації. На даний час встановлено 475 громадян України, які незаконно утримуються або утримувались у пенітенціарних закладах на території РФ.», – йдеться в повідомленні.

Аналогічні порушення вчиняються стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які також незаконно переміщаються на до РФ, у тому числі, шляхом незаконного усиновлення.

Продовжує зазнавати утисків і Кримська єпархія Української Православної Церкви.

Кожен факт порушення прав людини на окупованій території півострова фіксується прокуратурою автономії у відповідних кримінальних провадженнях задля реалізації принципу невідворотності покарання винних осіб, з використанням як національних, так і міжнародних механізмів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я