Російська Федерація збільшила свою військову присутність в окупованому Криму майже втричі, держава-агресор продовжує політику колонізації півострова.

Про це під час онлайн-брифінгу в МЗС розповіла перша заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, пише УНН.

“Перед російським ФСБ і державою як такою стоїть кілька завдань, крім того, що стався факт фізичної окупації і як наслідок – купа злочинів, такі, як мілітаризація півострова, коли, наприклад, Російська Федерація вкладає величезні кошти в модернізацію своєї військової присутності, всіх її компонентів – суша, земля, вода, коли РФ збільшує майже втричі свою військову присутність на українському півострові. З одного боку – репресіями не тільки по відношенню до кримськотатарського народу, а й звичайних людей, яких називають “терористами і екстремістами”, видавлюються громадяни України і всі, хто не готовий “танцювати під музику РФ”. А з іншого боку — завозяться сотні тисяч громадян Російської Федерації – дуже традиційна для Росії політика колонізації”, — сказала Джапарова.

Проте, зазначила Джапарова, Росія активно намагається перекласти відповідальність на Україну — як в ситуації з водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я