Служба безпеки України офіційно спростувала існування нібито вимог у письмовому вигляді від відомства щодо надання даних про кандидатів на місцевих виборах у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє СБ України у своєму Facebook.

Відповідно до повідомлення пресслужби відомства стверджується, що співробітники СБУ не надсилали до партії “ЄС” жодних листів подібного змісту і інформація про існування таких вимог не відповідає дійсності.

Зокрема, вихідні номери як у “документа”, на який посилається партія, не використовуються Головним Управлінням СБУ в Донецькій та Луганській областях, а вказаний номер телефону також йому не належить. Окрім того, керівник, чий підроблений підпис стоїть на листі, у цю дату не виконував тимчасові обов’язки начальника управління.

“Всі заяви представників фракції “Європейська солідарність” з цього приводу слід розглядати виключно через призму політичних перегонів і бажання отримати додаткові електоральні бали”, — зазначають у відовстві.

Щодо заяв про нібито тиск СБУ і вимогу надати дані про кандидатів на місцевих виборахСлужба безпеки України,…

Опубліковано Служба безпеки України Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

Служба безпеки України наголосила, що “чітко дотримується чинного законодавства та діє виключно у відповідності до статті 19 Конституції України і статті 2 Закону України “Про Службу безпеки України”.

“Ми закликаємо всі без винятку політичні партії, які сьогодні беруть участь у виборах, не вдаватися до маніпуляцій, фейків та брудних технологій. І тим більше не намагатися втягнути у цей процес силові структури, які відповідають за безпеку держави та її громадян” — зазначили у повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я