Рішення Уряду про встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр знизить його вартість для населення в середньому на 30%. При цьому для частини українців це зменшення становитиме майже 40%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання Уряду 18 січня, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

“Встановлена нами ціна (6,99 грн/куб) означає, що за такого ж споживання середня платіжка буде приблизно на 500 гривень меншою. І становитиме приблизно 40% від мінімальної зарплати”, – заявив він.

«Це дасть можливість всім і заощадити в зимові місяці, і спланувати власний бюджет, і отримати найвигіднішу ціну на газ. Це європейський підхід, який діє в абсолютно усіх цивілізованих та розвинених країнах. І ми, попри тиск окремих спекулянтів та політиканів, також будемо рухатися цим шляхом», — підкреслив очільник Уряду.

Як повідомлялося раніше, Уряд розробить річний газовий продукт, коли ціна на газ для споживачів фіксуватиметься на рік. 

Також «Нафтогаз України» у 2020 році надав ПАТ «Газпром» послуги з організації транспортування природного газу територією України на $2,11 млрд.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль ініціював запровадження держрегулювання ціни на газ для побутових споживачів. Пропонується встановити ціну 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів на період дії карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я