Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вніс подання про призначення в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка на посаду міністра.

Про це оголосив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, інформує «Укрінформ».

“Відповідно до Конституції, за пропозицією фракції “Слуга народу”, яка має права коаліції депутатських фракцій, Прем’єр-міністр Денис Анатолійович Шмигаль вніс подання про призначення Юрія Вітренка міністром енергетики”, – зауважив спікер.

Разумков доручив профільному комітету невідкладно розглянути відповідні документи і додав, що орієнтовно Верховна Рада розгляне питання про призначення Вітренка о 13:30.

25 січня на засіданні фракції “Слуга народу” Президент України Володимир Зеленський попросив депутатів проголосувати за Вітренка. У свою чергу, голова пропрезидентської партії Олександр Корнієнко анонсував голосування за цю кандидатуру до кінця тижня, пояснивши, що потрібно зібрати голоси. Станом на ранок голоси за призначення Вітренка були майже зібрані.

17 грудня 2020 Рада провалила призначення Вітренка міністром енергетики. За відповідне рішення проголосували лише 186 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Нагадаємо, 20 листопада на позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення про визнання таким, що втратило чинність розпорядження Кабінету Міністрів України № 604 про тимчасове покладення виконання обов’язків Міністра енергетики на Буславець О. А. Тимчасове виконання обов’язків Міністра енергетики покладено на Бойка Юрія Миколайовича, який до цього працював заступником Міністра.

Пізніше, 21 грудня, Юрія Вітренка призначено першим заступником Міністра енергетики. Крім того, на нього покладено тимчасове виконання обов’язків Міністра енергетики України. Розпорядження щодо тимчасового покладання виконання обов’язків Міністра енергетики на Юрія Бойка визнано таким, що втратило чинність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я