Національне антикорупційне бюро проводить обшуки у офісі НАЕК “Енергоатом” у справі, що стосується продажу електроенергії низці комерційних структур за, як підозрюється, зниженими цінами.

Про це під час брифінгу у середу, 10 лютого, сказав директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає «УНН».

Артем Ситник підтвердив, що НАБУ проводить обшуки в офісі “Енергоатому”.

“Дійсно, це все відповідає дійсності – те, що відбуваються обшуки, санкціоновані Антикорупційним судом. Знову ж таки, для того, щоб не розголошувати таємницю досудового розслідування, можу сказати тільки те, що ця справа дійсно стосується продажу електроенергії ряду комерційних структур, і саме розслідування було розпочате через те, що, виходячи з аналізу ситуації, яка відбувається, є певні дискримінаційні умови при продажу електроенергії”, – сказав Артем Ситник.

Він зазначив, що, за версією правоохоронців, лоти формуються тільки таким чином, щоб їх можна було викупити тільки окремим споживачам електроенергії, що, з його слів, суттєво впливало на формування ціни на електроенергію, внаслідок чого держава продавала її за заниженими цінами.

За його словами, після обшуків будуть ухвалюватись певні рішення.

Нагадаємо, за даними моніторингу, у ІІ півріччі 2020 року оператор національних АЕС – НАЕК “Енергоатом” – провів 124 тендери, кожен п’ятий з яких – ризиковий.

Нагадаємо, НАБУ розслідує можливі зловживання при закупівлі китайської вакцини від COVID-19.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я