Американські виробники активно нарощують виробництво дешевих, швидких, але менш точних тестів на COVID-19, розраховуючи до кінця року випускати по 100 мільйонів на місяць, що дозволить значно розширити тестування в школах і на робочих місцях.

Про це повідомляє “Голос Америки“.

За словами джерел у виробничому секторі і уряді, до кінця жовтня, ймовірно, буде зареєстровано понад півдюжини так званих тестів на антигени. В останні місяці регулюючі органи схвалили тести на антигени від компаній Abbott Laboratories, Becton Dickinson & Co, Quidel Corp і LumiraDX.

Як пояснюють джерела, з урахуванням збільшення виробництва і реєстрації нових тестів можна буде проводити до 200 мільйонів тестів на місяць.

Виробники чотирьох недавно затверджених тестів на антигени можуть виробляти близько 40 мільйонів тестів на місяць, але очікується, що до кінця року продуктивність збільшиться більш ніж удвічі.

Очікується, що цього місяця у США можна буде проводити по 3 мільйони тестів на коронавірус на день, приблизно половина з них — тести на антигени. У жовтні цей показник може вирости до 135 мільйонів в місяць, заявив високопоставлений чиновник на засіданні комісії Конгресу США у середу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я