У Києві протитуберкульозний диспансер готують для прийому хворих на COVID-19. Ремонтують систему подачі кисню, облаштовують ліжка і набирають відповідних фахівців.

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко на онлайн-брифінгу, передає «Уніан».

«У нас є підготовлені вільні місця в пологових будинках, в дитячих лікарнях. А більшість інших медзакладів, що приймають хворих на коронавірус, – заповнені. Тому місто продовжує шукати можливості та готувати додаткові ліжка. Приймати пацієнтів з COVID-19 готуються, зокрема, й у протитуберкульозному диспансері. Там сьогодні ремонтують систему подачі кисню, облаштовують ліжка і вже набирають фахівців, які лікуватимуть хворих на коронавірус», – зазначив Кличко.

Він додав, що у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни приймають пацієнтів інших профілів, зокрема, терапевтичного та неврологічного.

У комунальних медзакладах Києва підготовано майже 6 тис. ліжок для прийому хворих на COVID-19. Заповненість ліжок становить понад 77%. Деякі медзаклади заповнені на понад 100%. 

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 15 415 осіб, зафіксовано 481 летальний випадок, 11 472 пацієнта одужали, госпіталізували 5587 людей. Серед хворих 636 дітей та 437 медпрацівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я