Суд у справі про розстріли на Майдані оголосив у міжнародний розшук трьох колишніх беркутівців — Олега Янішевського, Сергія Зінченка та Павла Аброськіна. Їх українська влада передала бойовикам так званої ДНР під час обміну.

Про це повідомляє адвокатська дорадча група, що представляє інтереси потерпілих.

Прокурори зазначили, що ці обвинувачені переховуються від суду. Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська підтримує цю позицію і зазначає, що екс-беркутівців передали на окуповану територію, яка не має фактичного кордону з РФ, тому є всі підстави для оголошення у міжнародний розшук.

Суд задовольнив цю вимогу. Тепер прокурори мають організувати офіційне оголошення у міжнародний розшук компетентним органом міжнародної юрисдикції.


Аброськіна, Зінченка, Янішевського та ще двох їхніх колег — Олександра Маринченка та Сергія Тамтуру — обвинувачують у вбивстві 48 і пораненні 80 людей на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року. Тривалий час вони перебували на лаві підсудних, але отримати вироки не встигли, бо їх передали бойовикам у межах обміну 29 грудня 2019 року.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я