Шевченківський райсуд Києва скасував постанову слідчого Держбюро розслідувань, якою закрили провадження щодо фальсифікації поліцією доказів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Адвокати заявили, що в них з’явилося більше матеріалів про навмисну фальсифікацію обвинувачень.

Про це у Facebook повідомило адвокатське об’єднання, яке представляє інтереси обвинувачених у вбивстві.

Окремі посадовці Державне бюро розслідувань покривали фальсифікаторів #справаШеремета особливо завзято. Спочатку ДБР…

Опубліковано OK LEGAL Понеділок, 5 жовтня 2020 р.

Адвокати повідомили, що спочатку Держбюро розслідувань три місяці не реєструвало заяви про злочин. Після їхньої апеляції зареєстрували, але за два місяці ухвалили постанову про закриття.

“Таке враження, що ДБР це не орган, який має розслідувати злочини Міністерства внутрішніх справ, а підрозділ із покриття цих злочинів. Навіть у суді ДБР пробувало сховатися за різними адресами і розповідями про “повне й об’єктивне розслідування”. На щастя, на суддю це враження не справило, постанову про закриття справи проти фальсифікаторів [суддя] скасував, направив на додаткове розслідування “, – повідомили в OK LEGAL.


Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок підриву машини, яка належала Притулі. Прокуратура кваліфікувала інцидент як умисне вбивство, вчинене у спосіб, небезпечний для життя багатьох людей. За версією слідства, журналіста вбили для дестабілізації ситуації в Україні.

12 грудня 2019 року глава МВС Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у причетності до вбивства Шеремета. Пізніше того самого дня Нацполіція назвала імена ймовірних причетних: це військова медсестра Яна Дугарь, військовослужбовець і музикант Андрій Антоненко і дитяча лікарка й волонтерка Кузьменко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я