Цього тижня в Україні температура повітря поступово знижуватиметься і у неділю впаде практично вдвічі: у Львові денна температура впаде до 0°, а в Києві не підніметься вище +3°. Практично весь тиждень очікуються дощі, місцями – снігопади. У середу і четвер опади прогнозують практично по всій країні. 

Про це повідомляє Уніан.

У понеділок, 15 березня, практично по всій країні очікується хмарна погода. Сонячно буде тільки на півдні, у Львові, Рівному та Луцьку. У Криму потеплішає до +16°. Зливи пройдуть в Івано-Франківську, Чернівцях та Києві.

У вівторок, 16 березня, захід і південь України накриють дощі, місцями вони посиляться до злив. Найхолодніше буде в західних регіонах – тут температура впаде до +2°, а найтепліше – у південних, підвищиться до +13°.

У середу опади поширяться практично по всій Україні. З погодою пощастить тільки Одесі та Чернігову. Температура почне падати і знизиться на 1-2 градуси.

У четвер похолодання продовжиться. Опади накриють всю країну. У Луцьку та Рівному навіть піде сніг. Температура вдень очікується в межах +2°…+8°.

У п’ятницю опади поступово почнуть залишати країну: дощі очікуються тільки в центрі і на сході країни. На Житомирщині пройде сніг. Температура продовжить зниження.

У суботу, 20 березня, західну частину країни засипле снігом, місцями по Україні пройдуть дощі. У неділю, 21 березня, погода налагодиться: опадів не очікується. Але похолодання продовжиться: у Львові денна температура впаде до 0°, а в Києві не підніметься вище +3°.

Нагадаємо, сьогодні, 15 березня, майже по всій країні очікується хмарна погода. Сонячно буде тільки на півдні, у Львові, Рівному та Луцьку. У Криму потеплішає до + 16°. Зливи пройдуть в Івано-Франківську, Чернівцях та Києві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я