Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановська звернулася до росіян. Вона назвала росіян і білорусів братніми народами.

Про це вона заявила у відеозверненні.

“Ми, Білоруси, дуже вдячні росіянам, які вже підтримують боротьбу білоруського народу за свободу. Ми не забудемо ніякі з жестів або акцій солідарності. Спасибі вам за це! Російські незалежні журналісти і блогери, окремо дякую вам за увагу до подій в нашій країні, за готовність розмовляти з простими білорусами ― і транслювати їх думки. Це правда допомагає знижувати ефект російської та білоруської пропаганди, заважає налаштувати наші народу один проти одного.

Давайте не дозволимо пропаганді отруїти взаємини між дружніми народами, а необдуманим вчинкам політиків ― вдарити по інтересам як Білорусі, так і Росії. Підтримайте білоруський народ. Ні на якому етапі це не була боротьба проти Росії, і впевнена, не стане такою”, ― заявила вона.

Тим часом координаційна рада білоруської опозиції почала підготовку до референдуму про зміни до Конституції країни. Крім того, в Білорусі створили робочу групу, яка підготує пропозиції щодо розширення повноважень уряду і місцевих органів влади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я