Лікарні Чернігова, які надають допомогу хворим на COVID-19, потребують додаткового забезпечення киснем.

Про це 25 березня на сесії міської ради повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, передає кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні ми будемо, очевидно, приймати звернення до Кабінету Міністрів щодо забезпечення наших лікарень кисневою підтримкою, бо ми вже на межі. Нам не вистачає кисню. Якщо під час першої-другої хвиль кількість хворих, під’єднаних до кисневих апаратів, становила кілька десятків, то зараз їх уже більше ста сорока”, – сказав мер.

За його словами, загалом у ковідних відділеннях міських лікарень до кисню під’єднані 336 ліжок. Проте число госпіталізованих щодня зростає, а перебіг хвороби стає важчим, ніж це було раніше.

За даними сайту міськради, загалом з початку епідемії в Чернігові виявлено 9 199 випадків інфікування коронавірусом, з яких 271 закінчився летально. На сьогодні в місті хворіє 898 людей. Переважна більшість лікується амбулаторно, госпіталізовано 230 осіб.  

Нагадаємо, згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, сьогодні у “червоній” зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – Київ та 10 областей України.

Також повідомлялось, що в Україні за добу виявили 16 669 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 786 дітей та 446 медпрацівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я