У Києві з 20 березня до 9 квітня посилили карантин. Більшість установ і закладів культури будуть закриті, а ресторани будуть працювати тільки з доставкою і на винос.

Про те, як буде працювати метро в Києві, розповіла в коментарі для РБК-Україна заступник начальника КП “Київський метрополітен” Наталка Макогон.

Вона зазначила, що зміни у графіку роботи київського метрополітену не плануються і підземка працюватиме у звичайному режимі.

“Як і було зазначено в повідомленні КМДА, міський транспорт працює. Ми проводимо посилену дезінфекцію і закликаємо пасажирів дотримуватися масочного режиму, користуватися безконтактними способами оплати”, – повідомила Макогон.

Також вона попередила, що можуть водитися стандартні обмеження на деяких станціях.

“Нагадуємо, що для того, щоб уникнути скупчення в вестибюлях в пікові години, можуть бути обмеження на станціях, коли вхід працює на меншу кількість дверей”, – додала заступник начальника КП “Київський метрополітен”.

На гарячій лінії київської підземки зазначили, що на цей момент оперативної інформації про зміни у роботі немає.

“Ми працюємо в штатному режимі, й на цей момент оперативної інформації про зміни роботи метрополітену немає. Якщо з’явиться така інформація, то ми в оперативному режимі будемо повідомляти про зміни нашим пасажирам”, – повідомили в київському метрополітені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я