Сучасні лічильники на воду встановили вже майже в 300 новобудовах міста Київ. У майбутньому в столиці хочуть обладнати ними інші будинки з централізованим водопостачанням. Це дозволить киянам не переплачувати за воду і не думати про передачу показань, оскільки цей процес буде відбуватися автоматично.

Про це повідомляє «kyiv.today.ua».

Київський водоканал планує встановити в квартирах сучасні дистанційні лічильники. Показання спожитої води будуть надходити автоматично, навіть якщо в квартирі ніхто не живе. Це дозволить киянам не переплачувати за невраховану воду, оскільки автоматизована система контролю обліку води дозволить знизити кількість споживаної води.

Стало відомо, що в будинках, де стоять старі лічильники, витрати становлять приблизно 40%, які розподіляють потім на всіх жителів. А з новою системою він складе не більше 2%.

Автоматизована система передачі показання лічильника виключає людський фактор – помилки в цифрах, які можуть здійснити власник або оператор. Також під час несанкціонованого втручання в пристрій, про це відразу будуть сповіщені комунальники.

У планах київського водоканалу встановити лічильники ще в 11 808 будинках з централізованим водопостачанням.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що цього опалювального сезону вартість послуг на опалення та гаряче водопостачання у столиці не зміниться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я