Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував завершення будівництва Дарницького мосту в Києві до кінця 2021 року. Він розповів, що “Укрзалізниця” та “Укравтодор” домовилися разом добудувати цей міст.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на Офіс президента.

За словами Тимошенка, столичний Дарницький міст добудують в рамках “Великого будівництва”.

“Цього року в межах “Великого будівництва” буде добудований Дарницький міст у Києві. Перший крок – підписання меморандуму між “Укрзалізницею” та “Укравтодором” щодо добудови Дарницького мосту”, – сказав він.

Як пояснив глава “Укрзалізниці” Володимир Жмак, УЗ не займається будівництвом мостів, це стало одною з причин того, що Дарницький міст, який перебуває на балансі компанії з 2004 року, досі не добудований.

Тимошенко також закликав владу Києва завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту у співпраці з “Укравтодором”. Цей міст стоїть недобудований з 1994 року.

Нагадаємо, у лютому Тимошенко заявив, що держава долучиться до будівництва двох мостів у Києві. Мова йшла про Дарницький та Подільсько-Воскресенський мости.

Також нагадаємо, з березня минулого року в Україні триває національний проект “Велике будівництво”, в рамках якого проводиться будівництво та ремонт доріг, а також інших об’єктів інфраструктури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я