З 5 грудня мешканці столиці матимуть можливість принести свою застарілу або неробочу техніку та безкоштовно здати її на утилізацію в мобільні пункти від Центру управління відходами.

Про це інформують «Open News» з посиланням на «Hromadske».

Центр управління відходами вже понад два роки безкоштовно приймає від населення на перероблення неробочу техніку та утилізує її. Тепер компанія вирішила організувати мобільні пункти для зручності громадян.

У тестовому режимі щосуботи протягом місяця автомобілі Центру будуть стояти на різних популярних локаціях Києва та у визначений час приймати техніку на утилізацію. Зокрема, 5 грудня мобільні пункти будуть перебувати на таких локаціях:

м. Лук’янівська, паркінг біля McDonald’s, 09:00-11:00;

м. Виставковий Центр, паркінг біля центрального входу до ВДНГ, 09:00-11:00;

м. Тараса Шевченка, паркінг біля виходу з метро, 12:00-14:00;

м. Позняки, паркінг ТЦ «Піраміда», 12:00-14:00;

м. Дарниця, паркінг біля універмагу «Дитячий світ», 15:00-17:00;

м. Героїв Дніпра, паркінг біля ТРЦ Dream Town, 15:00-17:00.

Відходи електронного та електричного обладнання небезпечні, адже містять токсичні, отруйні, канцерогенні або реактивні компоненти, такі як свинець, миш’як, ртуть, кадмій, селен, бром. Тому вкрай важливо правильно утилізувати такі відходи, а не відвозити їх на звалища, де вони будуть роками отруювати довкілля.

Спеціалісти Центру розберуть її на компоненти: скло, пластикові деталі, металеві та інші елементи. Відходи відсортують за фракціями та будуть накопичувати для передачі підрядникам на подальше перероблення та виготовлення нових продуктів. Небезпечні відходи підуть на знешкодження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я