У Києві сьогодні з самого ранку утворилося безліч заторів. Повсюдно фіксуються ДТП, через що пересуватися по столиці стає ще важче.

Про це повідомляє «УНІАН», посилаючись на дані з сервісу Google Maps.

Традиційно затори утворилися на в’їздах у Київ. Ускладнюють ситуацію ДТП, які сталися в районі метро “Святошин” і “Виставковий центр”, також дві аварії сталися на вул. Богатирській.

Рух практично зупинився на пр. Перемоги від ст. м. “Житомирська” до с. м. “Берестейська”. Така ж складна ситуація спостерігається на відрізку від ст. м. “Політехнічний інститут” до с. м. “Університет”.

Також затори скували вул. Богатирську, Щусєва, Парково-Сирецьку, Дегтярівську, проспект Лобановського, Голосіївський проспект, бульвар Лесі Українки у бік центру, вул. Набережно-Хрещатицьку та Набережно-Рибальську включаючи Гаванський міст.

Ускладнено рух на всіх мостах через Дніпро у бік Правого берега.

На Лівому березі в заторах зупинилися бульвар Перова, пр. Визволителів, вул. Миропільська, Броварський проспект, а також проспект Бажана від ст. м. “Позняки” до Південного мосту.

Нагадаємо, вранці в понеділок, 15 лютого, на дорогах Києва повсюдно спостерігались затори. Традиційно рух був ускладнений на всіх в’їздах до столиці. Найскладніша ситуація спостерігалась на в’їздах з боку Вишневого та Софіївської Борщагівки. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я