Київська міська державна адміністрація поки не розглядає питання щодо підвищення цін на проїзд у київському метрополітені.

Як повідомили в пресслужбі КМДА, відповідаючи на запит OBOZREVATEL, це ж стосується і наземного комунального транспорту.

“На сьогоднішній день питання підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, в Департаменті транспортної інфраструктури не розглядається”, – йдеться у відповіді.

Відзначимо, раніше в Київраді заявляли, що на початку 2021 року вартість проїзду в громадському міському транспорті підвищуватися не буде. За словами заступника міського голови, секретаря Київради Володимира Бондаренка, йдеться про перші три місяці.

“У тому бюджеті, який Київрада ухвалила на 2021 рік, у нас на перший квартал закладена певна компенсація для двох перевізників – “Київпастранс” та “Київський метрополітен”, яка дозволяє поки не говорити про підвищення тарифу. Разом з тим економічні передумови також для цього є”, – заявив він.

Нагадаємо, у столичному метро з`являться камери відеоспостереження з системою розпізнавання обличчя.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я