Міністерство фінансів України розпочало підготовку Бюджетної декларації на 2022-2024 роки.

“Мінфін розпочав процес підготовки Бюджетної декларації на 2022-2024 роки. Документ визначає принципи бюджетної політики та показники державного бюджету на середньостроковий період і є основою для складання проекту державного бюджету та прогнозів місцевих бюджетів”, – зазначено на сайті Мінфіну в понеділок, передає «Інтерфакс-Україна».

Як повідомлялося, Мінфін у 2020 році переніс запуск середньострокового бюджетного планування, пославшись на невизначеність волатильності економічних прогнозів.

Верховна Рада 6 грудня 2018 ухвалила в цілому закон “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового бюджетного планування”, яким впровадила трирічне бюджетне планування.

В ухваленому документі Мінфін відповідає за складання Бюджетної декларації, яка визначає бюджетну політику на наступні три роки, і щорічно спільно з іншими головними розпорядниками коштів держбюджету оновлює її та подає відповідний проект Кабміну до 15 травня.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що доходи бюджету-2020 перевищили план. Він також зауважив, що в жовтні-листопаді 2020 року почалося відновлення експорту, а в листопаді — відновлення промисловості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я