Результатом трансформаційних процесів у Міністерстві оборони і Збройних силах України стане створення інтегрованої оборонної інституції євроатлантичного типу.

Про це йшлося під час відеоконференції міністра оборони України Андрія Тарана з групою іноземних радників стратегічного рівня, повідомили в Міноборони, передає «Інтерфакс-Україна».

“У євроатлантичному інтеграційному процесі кожної країни настає момент, коли із зовнішньополітичного питання він перетворюється на низку конкретних і досить складних завдань політики внутрішньої. Для реалізації внутрішніх реформ ми орієнтуємося на стандарти НАТО, оскільки вони є найкращими у військовій сфері. Тому рішенням розширеної колегії Міністерства оборони України, яка відбулася 22 грудня 2020 року, 2021 рік оголошено роком євроатлантичної трансформації”, – сказав Таран на відеоконференції з групою іноземних радників.

Учасники дискусії підтримали рішення колегії Міністерства оборони щодо проведення комплексного функціонального огляду системи оборонного менеджменту.

“Огляд має забезпечити неухильне переведення Міністерства оборони України та Збройних Сил України на нові стандарти функціонування та управлінських процесів. З огляду на це, на думку міністра оборони, досвід та компетенції стратегічних радників є критично важливими для побудови системи оборонного менеджменту на основі найкращих практик держав-членів НАТО”, – зазначили в Міноборони.

За словами Тарана, запрошення представників Офісу президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України до участі в комплексному функціональному огляді системи оборонного менеджменту стане запорукою його неупередженості, ефективності та результативності. У свою чергу стратегічні радники заявили про готовність забезпечити постійну консультативно-дорадчу підтримку цього процесу.

Міністр оборони запевнив партнерів у бажанні докласти всіх зусиль для прискорення євроатлантичних інтеграційних процесів в оборонному відомстві та Збройних силах України.

Нагадаємо, минулої доби бойовики 6 разів порушили режим тиші, один військовий поранений.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я