Зміни клімату в Україні відбуваються через збільшення концентрації вуглекислого газу, спалювання викопних видів палива, діяльності великих підприємств, викидів метану від великої рогатої худоби, а також вирубки лісів.

Про це РБК Украина розповів міністр захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Роман Абрамовський. 

При цьому він уточнив, що питання вирубки лісів неоднозначне, оскільки, за словами міністра, молодий ліс швидше поглинає вуглекислий газ, ніж старий. Тому потрібно збільшувати площу нових насаджень.

“Можна рубати дерева дбайливо, щоб при цьому площа залісення збільшувалася, і молодого лісу теж. Наприклад, Україна вирубує близько 20 млн гектарів, а Польща 40 млн, але вона ті місця засаджує новими деревами”, – пояснив Абрамовський. Нагадаємо, Україна підтримує використання в містах екологічних видів транспорту, тому в рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року планує повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний і створити відповідну інфраструктуру для цього. Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив 19 листопада, під час Global e-Mobility Forum, організованому Міністерством клімату і довкілля Республіки Польща.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я