17 листопада МЗС РФ оприлюднило коментар свого офіційного представника у зв’язку із нещодавньою німецько-французькою заявою щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.  

У спільній заяві зовнішньополітичних відомств Німеччини і Франції, йшлося про те, що українська сторона, дотримуючись досягнутих норм у Парижі, створила умови для поліпшення ситуації на КПВВ на Донбасі. У листопаді були відкриті пункти пропуску “Щастя” та “Золоте” на території Луганської області.

Про це 18 листопада повідомили у пресслужбі МЗС України.

Оцінка зовнішньополітичними відомствами Німеччини і Франції тих зусиль, яких докладає Україна на шляху до послідовного виконання Мінських домовленостей, зокрема рішень, досягнутих на рівні глав держав у «Нормандському форматі», викликала в МЗС РФ шквал емоцій, необґрунтованої критики та маніпулятивних звинувачень. Вони не відповідають дійсності і є невдалою спробою виправдати подальшу агресивну політику Російської Федерації щодо України та небажання російської сторони зробити принаймні мінімальні кроки для полегшення гуманітарної ситуації, сприяння безперешкодному здійсненню контактів між громадянами України по обидва боки лінії розмежування.

МЗС України також категорично відкидає озвучені офіційним представником МЗС РФ звинувачення щодо спроб української сторони «дезавуювати Мінські домовленості».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я