У більшій частині приміських маршрутках Київської області після 14 лютого подорожчав проїзд. Проїзд подорожчав у Макарівському районі, в Броварах, частково в Києво-Святошинському та Васильківському районах.

Про це повідомляє “Сьогодні“.

Як розповіли виданню в Асоціації перевізників Київської області, проїзд подорожчав у Макарівському районі, в Броварах, частково в Києво-Святошинському та Васильківському районах.

“Подорожчання відбувається віяловим способом. Заминка з внутрішніми районами, там ще думають, підіймати вартість проїзду чи ні. Ці маршрути зараз об’єднують. Наприклад, виїжджає автобус на маршрут Київ – Бровари. Перед тим, як їхати на Бровари, він проїхався по району, обслужив людей, а потім вже їде на основний маршрут”, – повідомив Олексій Павленко, голова Асоціації перевізників Київської області.

Подорожчання проїзду склало від 2 до 5 гривень. У середньому вартість проїзду зросла на 3 гривні.

У деяких населених пунктах вартість проїзду залишилася колишньою. Але в основному це там, де у маршруток сильна конкуренція з автобусами. Або на тих напрямках, де потік пасажирів невеликий.

“У Таращі, наприклад, взагалі не дорожчатиме проїзд у маршрутках. Там його вирішили не підіймати. Напрямок дуже спірне. Тут працює багато нелегальних маршруток і великий транзит автобусів з Черкаської області”, – додає Павленко.

Захмарно підіймати вартість проїзду не планують і по Обухівському напрямку. Хоча раніше збиралися.

“У питанні подорожчання проїзду в приміських маршрутках дуже багато неточностей і маніпуляцій. Але плюс три гривні – це не так критично для пасажирів в Ірпені, Обухові або в Броварах. Я сподіваюся, що це подорожчання проїзду в маршрутках буде останнім цього року. Можливо, щось змінитися навесні або загостриться ситуація з карантином. Але загалом подорожчання не передбачається, враховуючи прогнози про вартість палива і курс долара”, – додає Олексій Павленко.

Нагадаємо, з 6 лютого вартість проїзду зросла на маршрутах, які курсують між Ірпенем та Києвом, а також Гостомелем і Києвом.

Раніше у КМДА пояснили, чи будуть підвищувати вартість проїзду в метро столиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я