У російському селі Шелемішевські Хутори (Рязанська область) на території колишньої військової частини у другій половині дня почали вибухати артилерійські боєприпаси.

Про це повідомляє РБК з посиланням на пресслужбу Західного військового округу.

Рятувальники Міністерства надзвичайних ситуацій евакуювали понад 2 300 осіб із 14 населених пунктів в окрузі. Розкид уламків снарядів сягає майже 20 км. Вибухи спричинило загоряння трави — пожежа перекинулася на майданчик, де зберігається щонайменше 75 тисяч тонн артилерійського озброєння. В МНС і Міноборони кажуть, що під час вибухів на складі не було особового складу. Губернатор регіону Микола Любимов вже ввів режим надзвичайної ситуації.

Twitter “Комсомольская правда” повідомляє, що заступник міністра оборони генерал армії Дмитро Булгаков на пожежному танку об’їхав територію, де відбуваються вибухи боєприпасів, провів огляд місця події і оцінив обстановку, що склалася в його епіцентрі.

Від вибухів постраждали щонайменше п’ять осіб, двох доправлено в реанімацію. Уламки боєприпасів пошкодили будинки у двох селах, а вогонь знищив девʼять будинків. Пожежа поширюється. Найбільше постраждало військове містечко селища Желтухінський.

На місці події працюють 430 співробітників МНС і 57 одиниць техніки, зокрема гелікоптери Мі-8.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я