Активісти вимагають відставки уряду, скасування запроваджених на тлі політичних протестів обмежень і реформи монархії.

Тисячі людей, незважаючи на заборону зібрання більше ніж п’ятьох осіб, знову вийшли на антиурядову акцію протесту.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Під час акції протестувальники заблокували центральне перехрестя Бангкоку. В руках вони тримали плакати з зображеннями затриманих раніше активістів. За даними правозахисників, на протестах напередодні були затримані семеро активістів. 

Протестувальники вимагали звільнення заарештованих активістів, відставки прем’єр-міністра Праюта Чан-Оча, який править в країні з часів путчу у 2014 році, і внесення змін до конституції. Також учасники акції протесту вимагають проведення реформи монархії і скасування королівського закону про дифамацію, який захищає короля Таїланду від будь-якої критики на законодавчому рівні. В країні досі діє закон, згідно з яким за будь-які критичні висловлювання щодо короля або розмови про обмеження його повноважень порушникам загрожує ув’язнення до 15 років.


Протести Таїланді тривають з 14 жовтня, коли тисячі протестувальників, відзначаючи річницю студентського повстання 1973 року, зібралися біля Монумента демократії в Бангкоку і попрямували до Будинку уряду Таїланду, вимагаючи відставки прем’єр-міністра. На цю акцію протесту уряд відповів забороною на зібрання більше ніж п’яти осіб в одному місці. З 15 жовтня правоохоронні органи почали розганяти і затримувати протестувальників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я