Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання.

Про це повідомив очільник МОН Сергій Шкарлет в Telegram

«В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти», – зазначив Шкарлет.

Міністр розповів, що наразі МОН консультується з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком. 

«Спілкуючись з учителями, я повсякчас чую про їхні перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Не менше хвилюються батьки та самі школярі, яким протягом поточного навчального року довелося готуватися до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі», – зазначив Шкарлет.

У МОН мають намір також відновити повноформатне або змішане навчання для школярів інших класів.

Тривають відповідні консультації з Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та Головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком.

Нагадаємо, до 24 січня в Україні діє посилений карантин, а потім країна повернеться до обмежень «помаранчевої» зони, які діяли раніше. Також Кабінет міністрів має намір продовжити адаптивний карантин в Україні до 31 березня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я