Учні, які завершують отримання початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнені від проходження державної підсумкової атестації в 2020/2021 навчальному році.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, передає Ліга Новини.

Як зазначається, рішення прийнято в зв’язку зі встановленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації.

Міністр освіти Сергій Шкарлет написав у Telegram, що рішення прийнято, враховуючи пандемію коронавірусу й численні звернення педагогів, батьків і дітей.

Відповідно до закону про повну загальну середню освіту, кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожен рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади в сфері освіти й науки, крім випадків, визначених законодавством. Здобувачі освіти, які проживають в зоні надзвичайної ситуації природного і техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення розпочати весняні канікули для учнів 5-11 класів на два дні раніше – з четверга, 18 березня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я