Україна та Федеративна Республіка Бразилія підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції. 

Про це повідомляє Урядовий портал.

Перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко та заступник Міністра оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.

У Першому діалозі оборонної промисловості взяв участь Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, а також представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони, Міністерства оборони. ДК «Укроборонпром» представляв заступник Гендиректора Роман Бондар.

У рамках Першого діалогу оборонної промисловості між Україною та Бразилією також відбудуться панельні дискусії за темами «Спільне виробництво та модернізація бойових танків», «Ракетні системи та засоби протиповітряної оборони», «Кіберзахист та криптографія», «Вибухові речовини, боєприпаси, легка зброя та зброя нелетальної дії», «Військові літаки та системи БПЛА», «Біобезпека, біозахист та військова медицина;», «Системи спостереження, аерокосмічний контроль, радари та супутники» тощо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я